با حضور مسئولان
«جعفر نخستین» شهردار تالش شد

«جعفر نخستین» شهردار جدید شهر تالش معرفی شد.

خبرگزاری فارس: «جعفر نخستین» شهردار تالش شد

به گزارش خبرگزاری فارس از تالش، فرماندار این شهرستان ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه شهردار تالش اظهار کرد: برآیند تمام کارها باید به جلب رضایت مردم منتهی شود.

علی فتح‌اللهی افزود: در دولت تدبیر و امید هنر اعضای شورا باید در راستای افزایش مشارکت و کاهش هزینه‌ها باشد بنابراین برنامه‌ریزی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با قدردانی از تلاش‌های «جهانبخش خدابخشی» سرپرست شهرداری تالش خطاب به «جعفر نخستین» شهردار جدید این شهر گفت: به شهری وارد شدید که فکر و توانمندی و بستر مناسب وجود دارد و باید آماده همکاری، همدلی و همفکری برای خدمت به مردم باشیم.

مدیر کل شهری و امور شوراهای استانداری گیلان نیز در جلسه مذکور مردم تالش را فهیم، فرهیخته و ریشه‌دار خواند و اظهار کرد: خصوصیات یک شهردار موفق دانش‌محوری و توانایی انجام کارهای سخت و مشارکت‌مداری و انتقادپذیری است.

فرهاد کرمی افزود: استفاده از مشارکت مردمی خدمات‌رسانی به مردم را آسان‌تر و بهتر می‌کند.

وی تعامل با پرسنل و همکاران شهرداری و احترام به زیرمجموعه و شنیدن مشکلات آنها را کمک به یک فضای آرام و توأم با تعامل عنوان کرد.

این مسئول آمدن شهردار جدید به تالش را موجب خیر و برکت برای این شهر دانست و اعضای شورای شهر را مجموعه‌ای وحدت‌آفرین و تحصیلکرده خواند که باید شهردار را به عنوان مدیر اجرایی هدایت و حمایت کنند.

جعفر نخستین نیز با قدردانی از حسن نظر اعضای شورای اسلامی شهر و استاندار، فرماندار، امام جمعه و نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی، خواستار همکاری و همراهی مردم و مسئولان برای خدمت‌رسانی به مردم تالش شد.

به گزارش فارس، در جلسه مذکور از تلاش‌های جهانبخش خدابخشی قدردانی و حکم شهرداری جعفر نخستین توسط فرماندار تالش به وی اعطا شد.